Charity organization “All-Ukrainian Charity Foundation of Yuriy Derevyanko”

News

Біблія — скарбниця духовності

20 March 2015 17:31

Традиційно у березні місяці в Івано-Франківській обласній бібліотеці для юнацтва проходить Всеукраїнський тиждень юнацької книги. Цьогорічний тиждень проходить під назвою «Нас об’єднує книга». Розпочався тиждень урочистим відкриттям — «Скарби священної книги» — духовний путівник. У рамках акції Всеукраїнський Благодійний Фонд Юрія Дерев’янка подарував обласній бібліотеці для юнацтва Біблії для дітей в перекладі.

Допомога від Фонду для ДНЗ «Пролісок»

13 March 2015 21:33

Дошкільний навчальний заклад «Пролісок» міста Надвірна отримав допомогу від Всеукраїнського Благодійного Фонду Юрія Дерев’янка. У дитячий садок передали пральну машинку.

Нові парти для першачків Надвірнянської ЗОШ №1

09 March 2015 15:14

Спільними зусиллями батьків та Благодійного Фонду Юрія Дерев’янка придбано шкільні парти для першого класу Надвірнянської загальноосвітньої школи №1.

ДНЗ «Сонечко» має нову м’ясорубку

06 March 2015 19:09

Нову м’ясорубку для кухні дитячого садочку «Сонечко», що у Фитькові передав Благодійний Фонд Юрія Дерев’янка.

У Богородчанах відзначили кращих митців та меценатів краю

17 February 2015 13:50

У Богородчанському районному Палаці культури підвели підсумки у галузі культури за 2014 рік. У рамках свята відзначили та нагородили кращих митців та меценатів краю. Нагороду також отримав Всеукраїнський Блогодійний Фонд Юрія Дерев’янка.

Працівники та діти Монастирчанського НВК зраділи подарункам від Благодійного Фонду

10 February 2015 16:15

Новий холодильник та комплекти постільної білизни отримав дитячий садочок Монастирчанського навчально-виховного комплексу від Благодійного Фонду Юрія Дерев’янка.

У Солотвинському НВК відновлено роботу мультимедійного проектору

09 February 2015 17:10

Благодійний Фонд Юрія Дерев’янка передав для Солотвинського навчально — виховному комплексу лампу для проектора.

Благодійний Фонд проводить конкурс проектів у Яблуниці

01 January 2015 16:11

Всеукраїнський благодійний Фонд Юрія Дерев’янка завершує проекти, які були призупинені на час виборчих перегонів. Цими днями представники Фонду провели робочу зустріч з громадою села Яблуниця Яремчанської міської ради, на якій обговорили умови участі у Конкурсі та окреслили найвагоміші проекти для громади.

Святий Миколай іде до дітей з обмеженими можливостями

19 December 2014 18:35

Благодійний Фонд Юрія Дерев’янка привітав дітей з обмеженими можливостями зі святом святого Миколая. Солодкі подарунки від Фонду отримали діти з громадської організації «Світла Надія» у Богородчанах та діти з організації «Надія Отинії».

У Богородчанах відкрили тренажерний центр для особливих діток

27 November 2014 22:25

Спеціалізовану тренажерну залу відкрили в Богородчанах на Івано-Франківщині. Ініціатором створення реабілітаційно-оздоровчого центру для дітей з обмеженими можливостями виступила голова місцевої громадської організації «Світло Надії» Надія Стефурак. Проект реалізували завдяки патронам з-за кордону — благодійному фонду «Карітас» єпархії Фульда (Німеччина). На відкритті центру дітей привітали представники Благодійного фонду Юрія Дерев`янка, який вже багато років співпрацює з організацією «Світло Надії». Дітям у залу подарували спортінвентар — реабілітаційний м`яч, каримати й гантелі.

Directions

cities

  • /
  • /
  • /
  • /
  • /
  • /
  • /
  • /
  • /

Reports of Fund

All reports