Всеукраїнський Благодійний Фонд Юрія Дерев'янка

03035, Україна, місто Київ, вул.Сурикова, будинок 3-А

Фонд нагородив переможців зимового чемпіонату з футболу Долинського району

21 березня 2014 10:58

У фіналі Зимового кубку з аматорського футболу Долинщини на прю зійшлися команди сіл Белеїв та Тисів. Першість з рахунком 3:2 виборов Футбольний клуб "Колос" з Белейова. Всеукраїнський благодійний Фонд Юрія Дерев’янка нагородив чемпіонів району Кубком та золотими медалями. Срібні нагороди від Фонду вручили футболістам ФК "Тиса".

Тринадцять команд виборювали звання переможців зимових ігор у Долинському районі впродовж лютого і перших тижнів березня. Переможець минулого року не дійшов до головних матчів — футбольна команда з села Яворів вибула з кола ігор ще у чвертьфіналі. Фіналісти кубку визначилися після того, як футболісти Белейова перемогли в себе вдома гравців Княжолуки 2:1. А Футбольний клуб "Тисів" з таким самим рахунком подолав ФК "Ростоки".

Напружена фінальна гра завершилася внічию 2:2. Сильнішого визначили пенальті.

Церемонію нагородження провели голова Федерації футболу району Богдан Зелінський, сільський голова Белейова Галина Тюн, меценат ФК "Белеїв" Ярослав Довганич та заступник голови благодійного Фонду Наталія Сологуб.

"До нових футбольних вершин на чемпіонаті області і України!" — заохотила команду-переможця Наталія Сологуб. Від голови Фонду Володимира Грабовецького вона вручила белеївцям спеціальний нагородний Кубок. А також золоті і срібні медалі — кожному гравцю підсумкового матчу Зимового кубку з футболу-2014 Долинського району.