Всеукраїнський Благодійний Фонд Юрія Дерев'янка

03035, Україна, місто Київ, вул.Сурикова, будинок 3-А

Фонд нагородив кращих учнів Верховинщини

12 липня 2014 14:55

В Верховині відбулось нагородження школярів — переможців районних, обласних та всеукраїнських конкурсів і олімпіад. За досягнення в навчанні благодійний Фонд Юрія Дерев'янкавідзначив 5 переможців предметних олімпіад та 2 спортсменів. Також одноразові грошові заохочення отримали п'ять педагогів та двоє тренерів.

"Цьогоріч, порівняно з минулим роком, в Верховинському районі зросла кількість переможців шкільних олімпіад. А особливо активні діти у спорті. В нас є переможці всеукраїнських спортивних турнірів та змагань. Призерам бажаю, щоб ви стали прикладом для інших учнів, щоб ті вас наслідували", — відзначив Микола Зузанський, заступник голови Фонду.

14-річний Євген Марусяк у 2012 році здобув титул чемпіона світу у своїй віковій категорії у стрибках з трампліну на лижах. Цьогоріч хлопчина здобув перше місце на чемпіонаті України. Він готувався до змагань п'ять років. Каже, що завдячує перемогою своєму тренеру Віталію Прокоп'юку. Фонд нагородив Євгена сертифікатом на одноразову грошову винагороду в розмірі 2000 гривень.