Charity organization “All-Ukrainian Charity Foundation of Yuriy Derevyanko”

Талановитих учнів Надвірнянщини відзначили за перемоги в олімпіадах та конкурсах

06 June 2016 8:56

У Надвірній привітали талановитих учнів та вчителів району за здобутки в олімпіадах та конкурсах. Також переможці отримали одноразові стипендії від Благодійного фонду Юрія Дерев’янка та партії «ВОЛЯ».

Талановитих учнів Надвірнянщини відзначили за перемоги в олімпіадах та конкурсах

У Надвірній привітали талановитих учнів та вчителів району за здобутки в олімпіадах та конкурсах. Також переможці отримали одноразові стипендії від Благодійного фонду Юрія Дерев’янка та партії «ВОЛЯ».

Нагородження відбулось в рамках свята «Ми надія Твоя, Україно», організованим відділом освіти Надвірнянської РДА.

Це вже традиційне нагородження вчителів та учнів Надвірнянського району за досягення в навчанні. Окрім книг, талановиті учні отримали грошові сертифікати на одноразові стипендії, і, як зазначила Бутулінська  Галина, методист районного інформаційно-методичного центру відділу освіти: «Ці діти — переможці у своїй школі, сімї. І ми проводимо це свято у залі засідання РДА для того, щоб підкреслити, що ми знаємо цих дітей та хочемо озвучити про їхні перемоги на весь район та область. А стипендія від благодійного фонду Юрія Дерев’янка — це перший їхній заробіток за інтелектуальну працю».

До привітань також долучилась депутат облради від партії «ВОЛЯ» Ольга Федишина. Вона підкреслила: «коли я бачу таку кількість талановитих дітей — я вірю у велике та світле майбутнє нашої країни. Адже це молоде покоління незабаром гідно представить державу на всіх рівнях».

Ольга Федишина розповіла, як сама, коли була школярем брала участь у шкільних олімпіадах, в конкурсах з української мови та літератури. «Я добре пам'ятаю наскільки це тяжко давалось, але як приємно було отримувати ці перемоги. Тому хочу побажати всім батькам, вчителям, учням,  сил та наснаги наступного року отримати не меншу кількість перемог», — побажала Федишина.

Подібне нагородження найталановитіших учнів Надвірнянщини відбувається вже вп’яте. Вчитель надвірнянського ліцею та методист інформаційного методичного центру, Олег Ковальчук каже, що це неабияк стимулює учнів до навчання аби отримати не тільки перемогу, а й стипендію.

«Коли 5 років тому вперше відбулось нагородження, то і переможців у нашому районі було менше. Дітей мотивує не тільки моральна,а й матеріальна частина, оскільки вони отримують визнання своєї праці»- зазначив нагороджений вчитель Олег Ковальчук.

Особливо успішним став цей навчальний рік для учениці 11 класу надвірнянського ліцеюРоксолани Лихви. За рік Роксолана  зайняла I місце в II етапі та III місце в III етапі Всеукраїнського  конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (історія), здобула дипломи у фінальних  етапах Всеукраїнських турнірів учнівських олімпіад з економіки, історії, фізики та астрономії. Переможниця каже, що отримувати нагороди за свої напрацювання дуже приємно і це вже третя її стипендія, яку вже знає як використати.

«Цього року я отримала стипендію у 2 тис гривень! Ця подія для мене дуже приємна  та важлива. Адже це свого роду - підсумки за досягнення цілого року. Я дочекаюсь  стипендії і до навчання куплю  ноутбук», — розповіла Роксолана.

Депутат Надвірнянської райради від партії «ВОЛЯ» Тетяна Пришляк зазначила, що грошові винагороди це свого роду стимул, аби учні краще вчились та здобували для Надвірнянщини ще більше перемог.
 

«Вже вкотре благодійний фонд та народний депутат Юрій Дерев’янко  особисто долучається до нагородження талановитих учнів і  ми їх заохочуємо грошовими преміями. Адже діти вкладають усі сили у навчання — це надзвичайно кропітка праця. Вони працюють на те, аби Надвірнянщина гідно виглядала на фоні інших районів в області та й в Україні. І за такі досягнення діти та вчителі отримують матеріальне заохочення, як визнання та подяку за сумлінну працю протягом навчального року», - підкреслила Тетяна Пришляк.

Нагадаємо, Всеукраїнський благодійний фонд Юрія Дерев’янка традиційно щороку проводить нагородження учнів — переможців олімпіад та конкурсів, а також їх педагогів у різних куточках Прикарпаття. Їм вручають одноразові стипендії для заохочення в подальших здобутках і досягненнях.

Directions

cities

  • /
  • /
  • /
  • /
  • /
  • /
  • /
  • /
  • /

Reports of Fund

All reports