Charity organization “All-Ukrainian Charity Foundation of Yuriy Derevyanko”

На Богородчанщині відзначили обдарованих учнів та їх педагогів

06 June 2016 4:41

Наприкінці навчального року, учні Богородчанщини, які стали переможцями олімпіад з базових навчальних дисциплін, спортивних змагань та творчих конкурсів отримали грамоти, цінні подарунки та грошові винагороди.

На Богородчанщині відзначили обдарованих учнів та їх педагогів

Нагородження дітей, а також їх наставників відбулось в рамках заходу «Ми — надіє твоя, Україно!», яке вже кілька років поспіль організовує відділ освіти Богородчанської РДА. І вже традиційно, до нагородження долучився Всеукраїнський благодійний фонд Юрія Дерев’янка а також партія «ВОЛЯ», які вручили дітям та педагогами сертифікати на одноразові стипендії.

Володимир Мельник, завідувач районного методичного кабінету зазначив, що в рамках цього заходу представники районної влади та Благодійного фонду Юрія Дерев’янка відзначили учнів та педагогів зі різних куточків Богородчанщини: з Богородчаньких ЗОШ І-ІІІст., Манявського НВК, Горохолинської, Порогівської шкіл та ряду інших. Серед нагороджених були також і представники навчальних закладів новоствореної Старобогородчанської ОТГ.

«Даний захід — це висловлення пошани, вдячності тим учням і педагогам, які вклали всю душу і серце в те, щоб майбутнє України росло інтелектуально розвиненим. Ми пишаємось тим, що багато років поспіль Богородчанський район гідно представляють на олімпіадах та конкурсах – каже Мельник. - Добру справу робить фонд Юрія Дерев’янка, який вже впродовж кількох років бере активну участь у підтримці обдарованої молоді нашого району, за що ми йому дуже вдячні».

Грошовими преміями дітей та їх наставників нагородили керівник проектів Всеукраїнського благодійного фонду Юрія Дерев’янка Ігор Шебунчак та депутат обласної ради від партії «ВОЛЯ» Марія Рудик. Серед нагороджених — 51 учень та 42 вчителі. Депутат зазначила, що даний захід — це те дійство, яке додає творчим дітям та їх вчителям наснаги на майбутнє та ще більшого натхнення.

«Те, що стільки діток мають перемоги на оліпіадах та конкурсах різного рівня — це велике досягнення для нашого району, ми маємо чим пишатися. Я сподіваюсь, що це молоде покоління своїми вчинками зробить все для того, щоб Україна розвивалась в правильному європейському руслі. На святі, я мала честь вручити діткам та вчителям грошові сертифікати — це ще один стимул для того, щоб далі працювати над собою» - Марія Рудик.

Серед нагороджених — Романія Фуртей, учениця 9-го класу Ластівецького НВК вже близько п’яти років займається настільним тенісом,і неодноразово здобувала перемоги, цього року їх в неї аж три.

«Я займаюсь тенісом 4 рази на тиждень, тато завжди заставляв ним займатись, але я тепер дуже йому вдячна, адже завдяки йому я стала переможцем змагань, отримала грамоти, цінні подарунки та премії.  Мрію стати майстром спорту і тому буду докладати ще більше зусиль, щоб досягти своєї мети» -каже Романія.

Ігор Шебунчак та Марія Рудик привітали учнів, їх батьків та вчителів із закінченням навчального року, побажали учням гарного відпочинку на канікулах та набратись сил для нових перемог та звершень.

Нагадаємо, Всеукраїнський благодійний фонд Юрій Дерев’янка традиційно щороку проводить нагородження обдарованих учнів-переможців олімпіад, спортивних змагань та конкурсів,а також їх педагогів.

Directions

cities

  • /
  • /
  • /
  • /
  • /
  • /
  • /
  • /
  • /

Reports of Fund

All reports