Charity organization “All-Ukrainian Charity Foundation of Yuriy Derevyanko”

Володимир Грабовецький: «Ми продовжуємо реалізовувати ті проекти, які декларували до виборів»

21 November 2014 14:49

Завершилися вибори до Верховної Ради України. У 86-му виборчому окрузі з центром в місті Долина за довіру мешканців Прикарпаття боровся голова Всеукраїнського благодійного фонду Юрія Дерев’янка, депутат обласної ради Володимир Грабовецький. У підсумку, він зайняв друге місце у передвиборчій гонці.

Володимир Грабовецький: «Ми продовжуємо реалізовувати ті проекти, які декларували до виборів»

Ви були лідером виборчих перегонів. Але в результаті Вам для перемоги не вистачило 2%. Чому, на вашу думку?

Я відразу принципово для себе визначив, що виборчу кампанію вестиму якомога прозоріше, чесніше і з дотриманням законодавства. Моїй команді це вдалося. Тому що після революції гідності неможливо поводитися інакше. Я сподівався на те, що суспільство також змінилося і не буде більше обирати тих людей, які довели країну до теперішнього стану, не буде обирати старих політиків, які говорить оде, а роблять — інше. Але, на превеликий жаль, Україна — країна великих парадоксів. Ми готові давати гроші, витрачати власний час і зусилля, мерзнути, ризикувати життям і гинути на Майдані, а потім готові обирати людей, які нас до цього Майдану довели. Також нам відомі факти підкупу виборців. На жаль, ми не маємо змоги це довести: тим, хто брав гроші за голосування, зараз соромно і вони ніколи про це не скажуть. А ті хто давали гроші — і тим більше мовчатимуть. В результаті, більшість людей знову обирали до парламенту тих, хто своїми діями чи бездіяльністю довели країну до теперішнього стану. Лише в цьому я бачу причину свого програшу.

Оцініть новий склад парламенту. Які ваші прогнози?

Ми побачили, що принципового перезавантаження Верховної Ради не відбулося. Люди старої системи, які не сильно бажають щоб зміни сьогодні відбувалися, знову отримали депутатські мандати. Я думаю, що ті корупційні схеми залишаться і будуть дальше працювати. Наше завдання, як громадськості, контролювати усі процеси, не бути байдужими і реагувати. Лише так ми можемо поступово будувати гідну державу. Щодо парламенту, томи уже через кілька місяців ми побачимо наскільки нове скликання Верховної Ради України є професійним і принциповим. Але мої прогнози невтішні, бо не відбулося того перезавантаження, на необхідності якого я наголошував під час своєї виборчої кампанії.

Вибори завершилися. Почалося нормальне, буденне життя. Які у вас плани?

Так, чи інакше, я залишився депутатом обласної ради, залишився головою Всеукраїнського благодійного фонду Юрія Дерев’янка. Ми продовжуватимемо реалізовувати ті проекти, які декларували до виборів. Будемо оголошувати нові конкурси та проекти. До того ж, я, як депутат обласної ради, маю достатньо повноважень, щоб бути представником громади Івано-Франківщини. Де б люди не знаходилась –  Долина, Рожнятів, Надвірна, Снятин — сьогодні це не принципово. Сьогодні ми повинні робити ті кроки, які дозволять країні рухатися вперед. І ми їх уже робимо. Останні вибори показали, що так чи інакше країна рухається вперед. Цей рух повільний, але він є. І це позитивно.

Ви представник партії ВОЛЯ. Розкажіть детальніше про нещодавній конфлікт в партії, який так широко висвітлений у ЗМІ…

Якщо ми подивимося в глибину проблеми, а не поверхнево, як її зараз подають наші медіа, то ми побачимо, що партія ВОЛЯ формувалася і створювалася людьми, які були об’єднані ідеєю, а не прізвищами. Це багатолідерна партія. Тому уявлення багатьох, що партія належить комусь одному, чи Соболєву, чи Дерев’янку не відповідає дійсності. Це абсолютна неправда. Партія нікому не належить, вона є самостійною структурою, яка підпорядковується усім членам партії ВОЛЯ. Тому говорити про розкол — неправильно. Ті люди, які пішли в список «Самопомічі» були зобов’язані призупинити членство в партії. Я думаю, що вони вже на той час вирішили для себе в неї не повертатися. А Єгор Соболєва, на мою думку, попав під вплив політиків, яким сьогодні невигідно щоби молоді прогресивні сили з’являлися в українській політиці. Тому маніпулюючи що він є лідером партії, був спровокований скандал. Але партія працює, партія нікуди не пропала, своїх принципів не змінила і буде приймати участь і в подальшому політичному житті України.

Ви будете брати участь у місцевих виборах і у якому форматі?

Безперечно, я буду брати участь у місцевих виборах. Є сформована команда, яка з нами вже багато років. Це дійсно люди, які прагнуть змін починаючи з села, району, області. І вони готові іти і перемагати заради того, щоб змінювати життя свої громад. Партія ВОЛЯ задекларувала наміри брати участь у виборах до місцевих рад самостійно і ми уже розпочали роботу.

Directions

cities

  • /
  • /
  • /
  • /
  • /
  • /
  • /
  • /
  • /

Reports of Fund

All reports