Набори для писанкарства та синтезатор для музичного супроводу Великоднього свята отримав Надвірнянський районний Центр дитячої творчості від Всеукраїнського благодійного фонду Юрія Дерев’янка. Передав подарунки голова Фонду Володимир Грабовецький. І одразу ж їх опробував — узяв участь у майстер-класі з виготовлення писанки.
"Наближається величне свято Божого Воскресіння. Бажаю всім добра та щастя, а також натхнення розвивати у дітей творчі здібності, виховувати любов до традицій і культури рідного краю",— привітав викладачів Центру голова Благодійного фонду, депутат обласної ради Володимир Грабовецький.
Від Фонду Володимир Грабовецький передав Центру дитячої творчості синтезатор. Новий музичний інструмент був потрібний для музичного супроводу свята Великодня, що його традиційно щороку організовують у виховному закладі.
"Синтезатор — багатофункціональний. З його допомогою можна не тільки відтворювати композиції, але й складти власні музичні твори. Це важливо, бо дає змогу розвивати композиторські здібності у дітей. Плануємо випробувати всі технічні можливості інструмента вже найближчим часом — разом із дітьми готуємо святкову програму до Пасхи", — ділиться планами викладачка вокалу Світлана Дремлюча.
"Дякуємо Благодійному фонду за постійну підтримку талановитих дітей. Сподіваємося на подальшу співпрацю в розвитку культури краю", — підкреслює директор Надвірнянського районного Центру дитячої творчості Лілія Грицюк.
Адресні великодні подарунки отримали вихованці гуртка писанкарства. Голова Благордійного фонду передав для дітей спеціальні набори з розпису писанок. Разом із викладачами меценат узяв участь у майстер-класі з писанкарства від майстра розпису Миколи Палійчука з села Чорний Потік Надвірнянського району. "Я отримав надзвичайно цікавий та наповнений глибоким змістом досвід", — відзначив Володимир Грабовецький.
Особливий стиль чорнянської писанки — прикметний. Це темне тло із яскравими візерунками у жовто-червоній гамі.
"У Чорному Потоці склалася власна, унікальна за колористикою і символікою, школа писанкарства. Її вважають однією з кращих на Гуцульщині, - розповідає керівник гуртка при Надвірнянському ЦДТ Микола Палійчук. — Родинні традиції великоднього розпису у нас передаються з покоління в покоління. Від старших цю майстерність із задоволенням переймають діти. Серед них чимало переможців обласних та всеукраїнських конкурсів писанок".